Jeśli szukasz

wypoczynku w ciszy, spokoju, gwieździstych nocy, saren pasących się za oknem, śpiewu ptaków, szumu starych drzew, zapachu kwiatów z otulających Ciebie łąk,  to takim miejscem są domki w górach 'Piaskowy Koń'.

Bliskość gór - Karkonoszy, szlaków turystycznych, bajkowej architektury zamków, pałaców, historycznych miejsc, dawnych kopalni oraz cudów natury - wszystko na wyciągnięcie ręki.

 

Piaskowy Koń to luskusowe, drewniane domki w górach (Karkonoszach) z kominkiem i basenem. Te klimatyczne domy wprowadzają ciepły nastrój w chłodne jesienno-zimowe dni, a w upalnych chwilach zapraszają do kąpieli w prywatnych basenach z magicznymi widokami na góry.

 

Domki stoją na malowniczych góskich łąkach w maleńkiej, cichej miejscowości Mniszków, w samym sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego, na grzbiecie gór Rudaw Janowickich (Karkonosze, okolice Karpacza). Zapewniają spokój i odprężenie w otoczeniu piękna natury. 

Zaletą górskich domków Piaskowy Koń jest cisza, spokój, bliskość wielu atrakcji i szlaków turystycznych. Drewniane domki są oddalone od siebie i innych zabudowań tak, aby całkowicie zapewniały prywatność i przestrzeń.

 

Górskie domki Piaskowego Konia są idealną bazą wypadową m.in. do...