Artykuły

Piętro

Na piętrze domu znajdują się dwie przytulne sypialnie.

W każdej z nich mogą spać 3 osoby. Jedna sypialnia posiada swoją łazienkę.

Jedna z sypialni wyposażona jest w trzy jednoosobowe łóżka. W razie potrzeby łóżka można zsunąć. Do niej przynależy również łazienka (prysznic, umywalka, WC). Druga sypialnia wyposażona jest w łóżko dwuosobowe oraz jednoosobowe.

Wystrój sypialni to przede wszystkim obrazy o tematyce przyrodniczej.

Przy każdym łóżku jest szafka nocna z lampką. Oprócz tego w pokojach znajdują się komody, w których można schować ubrania.

Sypialnie wyposażone są w odpowiednią liczbę kompletów pościeli, a łazienki - ręczników (kąpielowy i do rąk). Ponadto w standardowym wyposażeniu łazienki jest suszarka do włosów, mydło w płynie i papier toaletowy.

Goście z małymi dziećmi nie muszą zabierać dodatkowego wyposażenia. Na miejscu dostępne jest m.in. łóżeczko dla niemowląt, nocnik, nakładka na deskę sedesową dla dzieci i podnóżek.

Szczegóły wyposażenia i udogodnień dostępne są w zakładce Oferta.

Z okien sypialni rozpościera się piękny widok na Rudawy Janowickie, Pogórze Kaczawskie i Dolinę Bobru.

Sypialnie (jak i cały dom) w okresie zimowym ogrzewane są kominkiem, jednak dla zwiększenia komfortu Gości, dodatkowo zostały zainstalowane, sterowane elektronicznie, panele grzewcze. Nie należy się więc obawiać niskich temperatur.

Zobacz również:  Chata | Parter | Piętro | Otoczenie


Domek w górach - kontakt

Zarezerwuj pobyt w Chacie
telefonicznie lub mailowo:

+48 609 136 056

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Lubisz Chatę Piaskowy Koń?

Rudawy Janowickie / Karkonosze

Rudawski Park Krajobrazowy

Rudawy Janowickie - dziewicze góry przyklejone do Karkonoszy, malownicze widoki na inne pasma górskie, tajemnicze formacje skalne...

Dolina Pałaców i Ogrodów

Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej stanowi unikat na skalę światową po Zamkach nad Renem czy Loarą.

Kolorowe Jeziorka

Kolorowe Jeziorka - jedno z piękniejszych miejsc Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Położone są na północnym zboczu Wielkiej Kopy w pobliżu miejscowości Wieściszowice.

Aktywnie w okolicy

Narty - stoki i szlaki narciarskie

Rudawy Janowickie i Karkonosze są wręcz wymarzone do uprawiania sportów narciarskich. W niewielkiej odległości od naszego górskiego domu dostępnych jest kilkadziesiąt stoków narciarskich.

Szlaki turystyczne

Na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego i Karkonoszy dostępnych jest wiele szlaków pieszych, konnych, rowerowych oraz narciarskich. Nocleg w naszym górskim domku zlokalizowany jest niemal przy wszystkich rodzajach szlaków.

Wspinaczka, buldering i skałki

Rudawy cieszą się ogromną popularnością wśród osób uprawiających wspinaczkę skałkową. Zaczynali tu m.in. Wanda Rutkiewicz, czy Jerzy Kukuczka... Nocleg w Mniszkowie jest świetną bazą wypadową dla miłośników tego sportu.